Головна » 2017 » Листопад » 16 » Українські вечорниці
21:57
Українські вечорниці

                      Україна. Рідний край. Золота, чарівна сторона. Земля, рясно уквітчана,  зеленню закосичена. Скільки ніжних, ласкавих слів придумали люди, щоб висловити свою любов до краю, де вони народились. 

                      З давніх-давен линули по світу слова про Україну, про щирий і працьовитий народ,  про зелені гаї, тихі ріки та озера. Наша Україна славиться багатими традиціями та обрядами. Той, хто не черствіє душею та сповнений любові та доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу. 

                      У четвер,16 листопада 2017 року педагогом-організатором Динис Наталією Іванівною  в школі було проведено з учнями 6 та 8 класів загальношкільне виховне заняття "Українські вечорниці". На святі були присутні учні, вчителі, батьки та методист відділу освіти Свалявської райдержадміністрації Пилипанинець Оксана Гаврилівна.

                      Оксана Гаврилівна відмітила, що виховний позакласний захід проведено на високому рівні. Усі учні та вчителі одягнені в українські вишиванки, школярі вміло, з інтонацією розповідали про звичаї та обряди нашого краю, пов'язані з вечорницями, виконано багато українських пісень та інсценівок.

                      Методист відділу освіти Пилипанинець О.Г. наголосила, що національно-патріотичне виховання відігравало значну роль у виховному занятті, яке на сьогоднішній день є в Україні актуальне і суттєве. 

                      Вона сказала, що в школі є краєзнавчий музей, де зібрано багато матеріалів національно-патріотичного спрямування, який постійно відвідують учні 1-9 класів, класними керівниками та вчителями-предметниками проводяться уроки Мужності та виховні заняття.  

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

                                                      

Переглядів: 136 | Додав: bjuti | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: