Головна » 2017 » Жовтень » 12 » День захисника України
18:18
День захисника України

                  У четвер, 12 жовтня 2017 року в школі було проведено загальношкільне виховне заняття "Від козаків до кіборгів", яке підготувала класний керівник 6 класу Попович Людмила Олександрівна. На свято був запрошений генерал-отаман, академік АКС, академік МАК, поет-пісняр Морозько Олександр Олександрович, який виступив перед учнями та провів міні-лекцію про українське козацтво. 

                  Українці у всі часи та понад усе цінували свою свободу. І значною мірою через це воювати нам доводилось багато і часто. Доводиться і нині. Захищати себе від нападників і не допустити завоювання території. Хто б міг подумати, що брати до рук зброю доведеться й у третьому тисячолітті. 

                   Які вони - українські воїни Х, ХУІІ, ХХІ століть? Змінювались обладунки, зброя, воєнні тактики та способи формування військ. Та незмінним залишився волелюбний дух, незламність і здатність до саможертовності, яка дивує увесь світ. Не раз ми воювали і боролись. Переможемо і цього разу. Бо славні справжні герої були завжди і не перевелися досі в Україні.  

    

   

   

   

   

   

   

  

   

   

 

Переглядів: 81 | Додав: bjuti | Рейтинг: 3.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: