Головна » 2018 » Березень » 16 » 79-річниця Карпатської України
16:50
79-річниця Карпатської України

      Минуло 79 років від радісних та героїчних подій у Карпатській Україні, які увійшли до нашої національної історії як зразок боротьби за право українського народу жити у власній незалежній державі.

      Ряд цікавих заходів, приурочених 79 річниці Карпатської України проведено і в нашій школі.

    Кукуня Наталія Михайлівна, вчитель історії з учнями 7-8 класів організувала і провела конференцію на тему «Велич і трагедія Карпатської України».

  Русин Наталія Іванівна, шкільний бібліотекар, організувала книжкову виставку «Закарпаття – наш рідний край». Учні 7-9 класів переглянули документальний фільм «Карпатська Україна в контексті державотворення», де були висвітлені події, пов’язані з проголошенням Карпатської України, а також політична діяльність Президента Карпатської України Августина Волошина.

      Заочну подорож «Життєпис Августина Волошина» провела

Русин Н.І., вчитель української мови і літератури. Ілюстративний матеріал про Героя України А. Волошина, його уряд, особисте життя, фотографії, книги про основні дати історії Карпатської України 1938-1939 років – все це свідчило, що Закарпаття є українською землею, а наш край – невід’ємною частиною великої української нації.

   З усного журналу на тему «Будівничі Карпатсько-Української держави» учні дізналися про національних героїв, провідників Карпатської України, яких після відновлення незалежності України в 1991 році держава гідно шанує. «Усі сторінки нашого минулого ми повинні знати і пам’ятати» - каже на завершення позакласного заходу вчитель історії та правознавства Кукуня Н.М.


 

Переглядів: 29 | Додав: bjuti | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: