Затверджую

                                                         Директор школи           О.Бунда

                                                          15.01.2018 року

 

                                                                           Р о з к л а д

                  факультативів та курсів за вибором

               на ІІ семестр 2017 – 2018 навчальний рік

     Дні

    Назва

Факульт.   чи курси

   Час

Клас

       Хто проводить

Понеділок

1.Заповідними стежками рідного краю

2. Народознавство

 

3. Синтаксис складного речення

факульт.

 

 

курси

за вибором

факульт.

 

14.20 –

15.05

 

14.20 – 15.05

15.10 – 15.55

 

   5

 

 

   7

 

   9

Бунда О.В.

 

 

Зийнич М.І.

 

Зийнич М.І.

 

Вівторок

1.Народознавство

 

курси

за вибором

 

 

 14.2 0 – 15.05

 

   5

 

   

 

 Зийнич М.І.

 

 

 

Середа

1.Видатні особи в історії   

2.Країнознавство. Велика Британія

3. Заповідними стежками рідного краю

4. Країнознавство. Велика Британія

факульт.

 

факульт.

 

факульт.

 

 

 факульт.

 

14.20 – 15.05

14.20 –

15.05

14.20 –

15.05

 

14.20 –

15.05.

   6

 

    5

 

    7

 

 

    9

 Кукуня Н.М.

 

Куришина Л.С.

 

 Бунда О.В.

 

 

 Куришина Л.С.

 Четвер

1. «Юні волейболісти»

 2.Народознавство

   

3. Математика

 

  

факульт.

 

курси за вибором

факульт.

 

 

15.10 –

15.55

14.20-

15.05

14.20-

15.05

 

 

   8

 

   6

   

   9

Шпирна Я.В.

 

Зийнич М.І.

 

Василечко Л.О.

                                                              Затверджую

                                          Директор школи                 О.Бунда

                                                              15.01.2018 року

 

              Р о з к л а д

занять гуртків на 2017 - 2018 н. р.

  №

п/п 

    Назва гуртків   

         Дні   

Клас       

   Час

  Керівник

   1.

Гурток з англійської мови

  Понеділок 

  3-4

13.25 –

14.10

Лепа Л.В.

   2.

«Юні друзі природи»

  Понеділок 

   6

14.20 –

15.05

Попович Л.О.

   3.

«Акторська майстерність»

  Вівторок  

  5-6

15.10 –

16.45

Лукашенко М.І.

   4.

Гурток з англійської мови 

   Середа  

  3-4

13.25 – 14.10

Лепа Л.В.

  5.

Обрядова народна пісня 

   Четвер

5-8

15.10 –

16.45

Кметі Г.К.

   6.

Історія рідного краю

  Четвер

   7

14.20 –

15.05

Кукуня Н.М.

   7.  

«Юний баскетболіст» 

   Четвер       

   8

15.10 –

15.55

Шпирна  Я.В.